Toyota Yaris
1.5 Hybrid 5dr
“A Toyota Yaris from 2017 with automatic and petrol/electric-engine. Equipped with among other rear camera.”
Vibrerar vid inbromsning, Missljud vid inbromsning, Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Elhiss vänster fram missljud, Elhiss höger fram missljud
Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal bucklor/dörruppslag och lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Lackskada på fälg till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
15" Aluminium rim
Studded winter tyres
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
15" Aluminium rim
Autobroms
Automatisk inbromsning vid lägre hastigheter för mötande fordon och hinder framför bilen (City Safety)
Backkamera
Kamera som underlättar vid backning
Bluetooth
Wireless connection to mobile devices
Farthållare
FARTHALLARE_DESCRIPTION
Regnsensor
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
Urkopplingsbar passagerarairbag
Möjlighet att koppla till och från airbagen på passagerarsidan
USB-ingång
Inkoppling av mobil enhet via USB-kontakt
7201619