Toyota RAV4
2.0 VVT-i
“A Toyota RAV4 from 2013 with petrol-engine. Equipped with for instance towbar and four-wheel drive. Newly inspected and do not need to be inspected until March next year.”
Koppling slirar, Koppling tar högt upp
Avgassystem bristfällig fastsättning, Strålkastarglas vänster ner mattat
Dålig linjepassning, Stenskott vindruta i synfält, Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor
Panel insida baklucka, skada, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Handskfack går ej att öppna/stänga, Ratten är sliten, Klädsel skadad fram vänster, Innertak skadad
7 mm
3 mm
7 mm
2 mm
17" Metal rim
Studded winter tyres
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
17" Aluminium rim
AC
Luftkonditionering utan möjlighet till automatisk temperaturinställning
AUX-ingång
Stereoinkoppling av mobil enhet
Elhiss bak
Electronic rear window lifts
Fastmonterad dragkrok
Arrangement for towing, for example, car trailer or boat trailer, etc. Fixed to the car.
USB-ingång
Inkoppling av mobil enhet via USB-kontakt
4WD
Konstant eller inkopplingsbar fyrhjulsdrift
7201259