Opel Tigra
1.8 Twin Top
“A Opel Tigra from 2005 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until January next year.”
Skramlande ljud i motorrum, Oljeläckage, Går ej upp i arbetstemperatur
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromssköldar bak rostskadade
Servicelampa lyser, Halvljus vänster ur funktion, Fläkten fungerar bara på fullt blås samt missljud från fläkten
Skada på stötfångaren fram, Flertal lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor, Dubb saknas på vinterdäck
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Några lösa/skadade inredningsdetaljer
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Aluminium rim
Studded winter tyres
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
15" Metal rim
AC
Luftkonditionering utan möjlighet till automatisk temperaturinställning
7201003