Nissan NV200
1.5 dCi Skåp
“A Nissan NV200 from 2012 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Motorlampan lyser, Hörs skramlande ljud vid gaspådrag ifrån motorutrymmet, Fjädringen i kopplingspedalen är slut
Elhiss höger fram, kärvar, Elhiss fram vänster, ur funktion, Radio, ur funktion, Servicelampa lyser, Spricka vindruta i synfält, Missljud hjullager Fram, Missljud hjullager Bak, Missljud bakvagn ej lokaliserat
Spricka i grill, Skada på stötfångaren fram, Skada på stötfångaren bak, Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador, Flertal repor, stenskott, Spår efter tidigare dekor, Går ej att öppna bagage luckan, Handtag skadat
Klädsel skadad, fram, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj, trasig, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten
Unstudded winter tyres
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
15" Aluminium rim
Antispinn
Assist system that prevents the wheels from spinning
Fastmonterad dragkrok
Arrangement for towing, for example, car trailer or boat trailer, etc. Fixed to the car.
AC
Luftkonditionering utan möjlighet till automatisk temperaturinställning
7202873