Iveco Daily
35 3.0 CNG Skåp, L4
“A Iveco Daily from 2020 with automatic and biogas-engine. Equipped with for instance rear camera.”
Servicelampa lyser
Bristfällig fastsättning vänster sidospegel, Sidospegel vänster, kondens i blinkersglas, Höger bakljus kondens, Skada på stötfångaren bak, Skyddslist höger bakdörr lös, Flertal bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor
Klädsel smutsig, fram, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Spår av tidigare utrustning
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Metal rim
Studded winter tyres
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Metal rim
Equipment packages: L4
Antispinn
Assist system that prevents the wheels from spinning
Backkamera
Kamera som underlättar vid backning
Bluetooth
Wireless connection to mobile devices
Färddator
FARDDATOR_DESCRIPTION
Motorvärmare
MOTORVARMARE_DESCRIPTION
USB-ingång
Inkoppling av mobil enhet via USB-kontakt
AC
Luftkonditionering utan möjlighet till automatisk temperaturinställning
7203621