Ford Focus
1.6 Ti-VCT Flexifuel 5dr
“A Ford Focus from 2014 with petrol/biogas-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until February next year.”
Bromsbelägg fram, slitna
Ena nyckelns fjärrlås ur funktion
Flertal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag och stenskott
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
16" Aluminium rim
Studded winter tyres
8 mm
6 mm
7 mm
7 mm
16" Aluminium rim
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
Bluetooth
Wireless connection to mobile devices
Elhiss bak
Electronic rear window lifts
Regnsensor
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
USB-ingång
Inkoppling av mobil enhet via USB-kontakt
AUX-ingång
Stereoinkoppling av mobil enhet
Farthållare
FARTHALLARE_DESCRIPTION
7199871