Ford C-Max
1.5 TDCi
“”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat
Missljud från AC, Ac fungerar men kyler dåligt, Hjulvibrationer.Rostkant på bromsskivor bak
Spricka i bakljus höger sida, Spricka i bakljus vänster sida, Vänster bakljus kondens, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor, Däckpar fram, snedslitna
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
16" Metal rim
Studded winter tyres
8 mm
3 mm
7 mm
3 mm
16" Metal rim
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
start/stop-function
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
AC
Luftkonditionering utan möjlighet till automatisk temperaturinställning
7199607