Fiat 500
BSG
“A Fiat 500 from 2021 with petrol-engine. Equipped with for instance panorama roof. The car does not need to be inspected until November next year.”
Bromsskivor fram är slitna
Servicebok saknas, Ratt står snett
Fåtal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
15" Aluminium rim
Bluetooth
Wireless connection to mobile devices
Farthållare
FARTHALLARE_DESCRIPTION
Panoramatak
PANORAMATAK_DESCRIPTION
Parkeringssensorer bak
Rear bumper sensors to warn of obstacles behind the car
start/stop-function
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
USB-ingång
Inkoppling av mobil enhet via USB-kontakt
7198989