Citroen C-Zero
(64hk)
“A Citroen C-Zero from 2014 with automatic and electric-engine. Equipped with among other assist system.”
Nyckel/ar, skadad, Fjärrlåset fungerar ej, Kupéfläkt, missljud, Torkarblad bak utslitet
Spår efter tidigare dekor, Flertal bucklor, lackskador och dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Olika fabrikat på extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer ej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Aluminium rim
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
15" Metal rim
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
Assistanssystem
ASSISTANSSYSTEM_DESCRIPTION
Bluetooth
Wireless connection to mobile devices
Elhiss bak
Electronic rear window lifts
Elinfällbara speglar
Speglar som fälls in automatiskt när bilen låses eller manuellt via knapp
Motorvärmare
MOTORVARMARE_DESCRIPTION
Urkopplingsbar passagerarairbag
Möjlighet att koppla till och från airbagen på passagerarsidan
7202185