Toyota Yaris
1.5 HSD 5dr
“A Toyota Yaris from 2015 with automatic and petrol/electric-engine. Standard equipped”
Bilen är inte provkörd p.g.a, fel däck för årstiden
Däcktrycksövervakningslampa lyser, Halvljus höger ur funktion, Halvljus vänster ur funktion, Spricka vindruta utanför synfält, Dimljus bak ur funktion, Positionsljus höger fram ur funktion
Innerskärm höger fram skadad, Skada på stötfångaren fram, Stötfångare bak reflex skadad, Fåtal lackskador, Flertal bucklor/dörruppslag, Fälgar på bilen kantstötta, Lackskada på fälg
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
Studded winter tyres
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
15" Aluminium rim
Bluetooth
Wireless connection to mobile devices
Antispinn
Assist system that prevents the wheels from spinning
AUX-ingång
Stereoinkoppling av mobil enhet
Farthållare
FARTHALLARE_DESCRIPTION
USB-ingång
Inkoppling av mobil enhet via USB-kontakt
7202103