Toyota Auris
1.4 D-4D 5dr
“A Toyota Auris from 2010 with diesel-engine. Standard equipped”
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Servicelampa lyser, Strålkastarglas matta, Säkerhetsbälte passagerarsidan skadat
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal lackskador och bucklor, Fåtal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Fälgar på bilen kantstötta
Inredningsdetalj är trasig, Klädsel smutsig fram och bak, Klädsel smutsig fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
Unstudded winter tyres
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
16" Aluminium rim
Antispinn
Assist system that prevents the wheels from spinning
Elhiss bak
Electronic rear window lifts
Elinfällbara speglar
Speglar som fälls in automatiskt när bilen låses eller manuellt via knapp
Urkopplingsbar passagerarairbag
Möjlighet att koppla till och från airbagen på passagerarsidan
AUX-ingång
Stereoinkoppling av mobil enhet
USB-ingång
Inkoppling av mobil enhet via USB-kontakt
7203637