Nissan LEAF
5dr
“A Nissan LEAF from 2016 with electric-engine. Equipped with for instance keyless start-system.”
Stenskott vindruta i synfält, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
3 mm
3 mm
3 mm
2 mm
16" Metal rim
Unstudded winter tyres
6 mm
4 mm
5 mm
4 mm
16" Metal rim
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
Bluetooth
Wireless connection to mobile devices
Elhiss bak
Electronic rear window lifts
Elinfällbara speglar
Speglar som fälls in automatiskt när bilen låses eller manuellt via knapp
Nyckellöst startsystem
Startknapp i bilen utan tändningslås. Även kallat Keyless-go
Parkeringssensorer bak
Rear bumper sensors to warn of obstacles behind the car
Rattvärme
Eluppvärmd ratt
USB-ingĂĄng
Inkoppling av mobil enhet via USB-kontakt
7202877