Ford Ranger
2.2 TDCi 4WD
āA Ford Ranger from 2013 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive. The car does not need to be inspected until February next year.ā
StrƄlkastarglas mattat
Flertal stenskott motorhuv, Stenskott vindruta utanfƶr synfƤlt, Flertal stenskott tak, Lackskada vƤnster framskƤrm, Karossskada framdƶrr vƤnster, Missljud/kƤrvar vid ƶppning/stƤngning vƤnster framdƶrr, Lackskada vƤnster insteg fram, Flertal stenskott vƤnster bakskƤrm, Flertal stenskott vƤnster bakdƶrr, Flertal stenskott vƤnster insteg bak, Lackskada stƶtfƄngare bak, Flertal stenskott hƶger bakskƤrm, Flertal stenskott hƶger bakdƶrr, Flertal stenskott hƶger framdƶrr, flertal stenskott hƶger framskƤrm, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dƶrruppslag och repor, flertal stenskott baklucka, Spricka i bakljus vƤnster sida
InvƤndigt flertal repor, flƤckar och mƤrken, Trasiga inredningsdetaljer
Studded winter tyres
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
16" Aluminium rim
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
16" Metal rim
AC
Luftkonditionering utan mƶjlighet till automatisk temperaturinstƤllning
Antispinn
Assist system that prevents the wheels from spinning
AUX-ingƄng
Stereoinkoppling av mobil enhet
BrƤnslevƤrmare med tidur
BRANSLEVARMARE_MED_TIDUR_DESCRIPTION
Elhiss bak
Electronic rear window lifts
Elektronisk fƶnsterhiss fram
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
Fastmonterad dragkrok
Arrangement for towing, for example, car trailer or boat trailer, etc. Fixed to the car.
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
MotorvƤrmare
MOTORVARMARE_DESCRIPTION
Regnsensor
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pƄ vatten
Urkopplingsbar passagerarairbag
Mƶjlighet att koppla till och frƄn airbagen pƄ passagerarsidan
4WD
Konstant eller inkopplingsbar fyrhjulsdrift
7200757