BMW 3-serien
325i Cabriolet, E93
“BMW 3-serien convertible with a strong petrol-engine with 218hp. Standard equipped”
Litet skramlande ljud frĂĄn motor vid gaspĂĄdrag
Servicelampa lyser, Däcktrycksövervakningslampa lyser, Strålkastarglas mattat
Lock strålkastarspolning skadad vänster fram, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, List vid framruta sliten, Däckpar extradäck, snedslitna, Torrsprickor i 2 extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Handskfack går ej att öppna/stänga
2 mm
3 mm
3 mm
2 mm
17" Aluminium rim
Unstudded winter tyres
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
17" Aluminium rim
Elhiss bak
Electronic rear window lifts
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
Regnsensor
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
Xenon-ljus
Xenonljus ändrar färg från blått till vitt då lampan är kall
AUX-ingĂĄng
Stereoinkoppling av mobil enhet
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
7204653