Audi A1
1.4 TFSI
“A Audi A1 from 2011 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Ac fungerar men kyler dĂĄligt, Torkarblad bak utslitet
Lackskada motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Plastdetaljer under frontspoilern lös
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel smutsig fram, Klädsel smutsig fram
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
16" Aluminium rim
Unstudded winter tyres
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
15" Metal rim
AUX-ingĂĄng
Stereoinkoppling av mobil enhet
Bluetooth
Wireless connection to mobile devices
FarthĂĄllare
FARTHALLARE_DESCRIPTION
Regnsensor
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
start/stop-function
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
Urkopplingsbar passagerarairbag
Möjlighet att koppla till och från airbagen på passagerarsidan
AC
Luftkonditionering utan möjlighet till automatisk temperaturinställning
7203843